HEMOROJUS

Hemorojus

Hemorojaus gydymo pagrindą sudaro kraujo pritekėjimo ir ištekėjimo sutrikimo kavernozinėse tiesiosios žarnos venose sureguliavimas, o tai ir yra priežastis, sukelianti kraujo sąstovį jose.

Tai įtakoja nejudrus gyvenimo būdas, vidurių užkietėjimai, uždegiminiai procesai tiesiojoje žarnoje ir kaimyniniuose mažojo dubens organuose. Ilgalaikis kavarnozinių kūnų perpildymas sąlygoja jų išsiplėtimą bei jų sienelių ir dengiančių audinių išplonėjimą, traumavimą su smulkių įtrūkimų susidarymu. Kaip pasekmė atsiranda kraujavimas defekacijos metu. Be to, dengiamųjų audinių erozijų ir įtrūkimų atsiradimas sudaro palankias sąlygas infekcijų patekimui ir uždegiminių procesų išsivystymui hemoroidinių audinių trombozės fone. Susirgimo simptomai: esant nekomplikuotam hemorojui – niežėjimas, svetimkūnio pjūtis tiesiojoje žarnoje, defekacijos akto pabaigoje raudono kraujo lašų arba srovelės pasirodymas, anemija. Esant komplikacijoms atsiranda stiprus skausmas, pakyla temperatūra, atsiranda tinimas ir hiperemija aplink  išangę, defekacijos akto sutrikimai. Hemorojaus eiga ilgalaikė su periodiniais paūmėjimais.

Labai dažnai pacientai su tokiu delikačiu susirgimu kaip hemorojus kankinasi metų metais, užsiima savigyda su trumpalaikiu efektu, o į gydytoją kreipiasi tik kraštutiniu atveju, kuomet kaip atsakymą į savo kančias girdi nuosprendį – operacinis gydymas. Kai kada sutinka su šiuo gydymu, nors po operacijos ateityje rizikuoja vėl susitikti su savo sena liga. Ką gi daro dėlė? Dėlė padeda galutinai  išgyvendinti ligą ir lygiagrečiai pagerinti sveikatą, atjauninti visą paciento organizmą. Protinga dėlė puikiai žino, kad reikia gydyti ne ligą, o ligonį ir nenukrypstamai laikosi šio principo. Pirmiausiai, žinoma, dėlė išvaduos žmogų nuo kančių: nuo skausmo defekacijos metu, sėdint, nuo  hemoroidinio kraujavimo, nuo negalėjimo žmoniškai judėti dviemis kojomis. Šių nemalonumų atsikratymas laukia žmogaus po 2 – 3 seansų, palengvėjimas ateina jau po pirmojo seanso. Toliau dėlė pereina prie pakartotinio hemorojaus atsiradimo prevencijos. Be to, ji pati suranda biologiškai aktyvius taškus, įšvirkščia kartu su seilėmis visą gamą savo minifabriko produktų ir tęsia savo darbą žmogaus gerovės labui. Dėlė likviduoja venozinį sąstovį apatinėse galūnėse, mažojo dubens organuose, kepenų vartų venoje, sunaikina jau esamus trombus ir apsaugo nuo naujų trombų susidarymo, normalizuoja kraujotaką  ir žarnyno darbą. Tai yra, padeda normalizuoti žarnyno biocenozę, neleidžia užkietėti viduriams, vadinasi, yra efektyvi henorojaus profilaktikos ir gydymo priemonė.