loading
Apie mus
Mūsų vizija

Mes siekiame skleisti gerą žinią apie medicininių dėlių pritaikymą medicininiams tikslams. Parodyti kaip jos gali padėti ir kokia tai naudą jums atneš. Veisiame ir auginame specialiems tikslams skirtas dėles. Mūsų dėlės auginamos biofabrike „Lodeksa Medical Leeches“, esančiame Lietuvoje, kur dėlės auginamos ir dauginamos griežčiausiomis laboratorinėmis sąlygomis.

Mūsų įvertinimas

Mūsų įvertinimas

Medicininių dėlių auginimas

Medicininių dėlių dauginimosi procesas yra sudėtingas ir ilgas. Jos, kaip ir visos kitos dėlės, yra hermafroditės, tačiau apsivaisina tik kryžminiu būdu. Medicininių dėlių raida nėra tiesioginė – iš kiaušinio išsiritusios lervos lieka kokone, kuriame vyksta jų metamorfozė. Iš kokono išlenda labai judrūs jaunikliai, jau turintys rūšiai būdingą spalvą ir sugebantys savarankiškai gyventi.

Medicininių dėlių pardavimas

Dėlės pardavimo kaina -3,00 €. Firmos „Lodeksa medical leeches“ biofabrikas yra vienas stambiausių medicininių dėlių veisimo ir auginimo biofabrikų Europoje. Medicininės dėlės, išaugintos firmoje „Lodeksa Medical Leeches“ plačiai naudoja garsiausios Europos universitetinės ligoninės taip pat Anglijos, Airijos, Austrijos, Šveicarijos, Slovakijos, Ispanijos, Vokietijos, Lenkijos, Suomijos, Čekijos, PAR, Lietuvos, Estijos, Latvijos, Rumunijos, Graikijos hirudologai. Mūsų dėlės yra tiriamos MVT Rizikos Vertinimo Instituto laboratorijoje, kas leidžia užtikrinti aukštas higienos normas.

Mes dirbame šiose šalyse