loading
c6d93f9f-d25e-4470-ab30-c3b93b4abedb_900_900

ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGOS

Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių patologijos išsprendimas medicininėmis dėlėmis pastaruoju metu yra vienas iš perspektyvesnių ir efektyvesnių metodų. Dėlių poveikis žmogui yra kompleksinis ir įvairiaplanis; jis pasireiškia dvasiniame, energetiniame, psichologiniame, biocheminiame, fiziologiniame ir kituose organizmo savireguliacijos lygmenyse.

Veikiant daugiau nei 80 ištirtų fermentų, kuriuos turi dėlė, visuose organuose ir sistemose gali atsistatyti normali kraujo, limfos. Tarpląstelinių skysčių mikrocirkuliacija. Išnykti patinimas, sąstovis, uždegimai. Išnykti skausmas, išemija, sąaugų reiškiniai, pažemėti paaukštintas ir pakilti (normalizuojasi) žemas kraujospūdis. Pagerėti kraujotaka, tame tarpe labiau gyvybiškai svarbių organų – galvos ir nugaros smegenų, miokardo, endokrininių liaukų, kitų vidaus organų, atraminio – judėjimo aparato, (t. sk. raumenų, kaulų ir sąnarių). Rezorbuotis trombai, gerybiniai augliai ir randai, padidėti vietinis ir bendras imunitetas. Gali normalizuotis kraujo krešumo rodikliai ir apykaitos procesai (riebalų, angliavandenių, baltymų, druskų ir kit.). Pagerėti EKG dinamika ir kiti fiziologiniai ir biocheminiai rodikliai.

Be to, dėlė kaip “gyva adata” turi galingą refleksogeninį poveikį, sėkmingai pakeičiantį akupunktūrą. Hirudoterapija atstato organizmo energetiką, pagerina nuotaiką, savijautą, sumažina nerimą, dirglumą, pakelia darbingumą, seksualines ir kūrybines galias, pažadina geriausias dvasines savybes (gyvenimo džiaugsmą, energiją, meilę sau ir aplinkiniams, pakantumą ir t.t.).
Hirudoterapija galimai yra efektyvi faktiškai esant visiems širdies – kraujagyslių sistemos susirgimams, tame tarpe aterosklerozei, išeminei širdies ligai, bendrajam ir koronariniam kraujotakos nepakankamumui, insulto pasekmėms, miokardo infarktui, hipertononei ligai, hipertoninėms būsenoms, varikoziniam venų išsiplėtimui apatinėse galūnėse ir sėkliname laide, tromboflebitams, hemorojui, obliteraciniam endarteritui ir pan.). Tuo pat metu izoliuotame pavidale išeminė širdies liga (kaip ir kiti širdies – kraujagyslių sistemos susirgimai) sutinkami išimtinai retai.